Aktualności

Kochani Seniorzy!

Zbliżające się do końca półrocze roku akademickiego 2019/2020 zapadnie nam w pamięć na długo.
Nie myślcie, że o Was zapomnieliśmy – o nie. Dyskusji na temat co robić, jak robić, jak radzić sobie z wdrożeniem wszystkich procedur, które zapewniłyby Wam bezpieczeństwo, było wiele. Do tematu wracamy każdego tygodnia. Mamy świadomość, że zmniejszane sukcesywnie obostrzenia zaostrzyły Wam apetyty na powrót do całkowitej normalności dnia codziennego. Nam również. Fundacja nieśmiało próbuje wrócić do swojej działalności. Bardzo nieśmiało, powoli i ostrożnie. Ponieważ zagrożenie nie minęło. Ono nadal występuje i odpowiedzialność za ewentualne zakażenie, które realnie może pojawić się w środowisku Fundacji, w tym naszego UTW, będzie spoczywała na nas.
Obecne obostrzenia nakładają m. in. obowiązek zapewnienia odpowiednich odległości. Nie mamy aż takich możliwości lokalowych, aby powrócić do realizacji zajęć. Do tego maseczki, płyny do dezynfekcji, pleksi oddzielające stanowiska komputerowe, konieczność dezynfekcji sal i przestrzeni wspólnych… To wszystko przerasta nasze możliwości. A i zrealizowanie tych wszystkich działań nie dało by gwarancji, że nic się nie wydarzy.
Ale wierzymy, że będzie lepiej. Przed nami kontynuacja projektów finansowanych przez prezydenta – zajęcia wokalne, teatralne, sportowe. To wszystko będziemy chcieli „odmrażać” w okresie wakacyjnym lub bezpośrednio po wakacjach. Podobnie rekrutacja na kolejny rok – planowana jest standardowo na sierpień. Rozpoczęcie roku w październiku.
Dlatego KOCHANI NASI! Prosimy Was jeszcze o chwilę cierpliwości. Obserwujemy statystyki, tendencje. Będziemy reagować, jeżeli tylko uznamy, że jest bezpiecznie. Wasze zdrowie i życie jest dla nas najważniejsze! A jesteście w grupie podwyższonego ryzyka!
Tęsknimy i wypatrujemy Waszego powrotu. Nawet nie wyobrażacie sobie jak cicho i smutno jest bez Was. Niemniej póki co, idąc wzorem placówek oświatowych – do końca roku akademickiego nie będziemy wznawiać działalności.

Pozdrawiamy Was serdecznie! Dbajcie o siebie i swoich najbliższych! I pamiętajcie – JESZCZE W ZIELONE GRAMY <3
Dorota i Agnieszka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

× eight = eight

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.