Wakacje trwają w najlepsze, a u nas bardzo poważne zmiany! Zmiany, o których możemy już głośno powiedzieć!

Na początek – witamy Państwa na odświeżonej witrynie! Wszystkie treści, obrazujące nasze i Wasze dotychczasowe działania zostały przeniesione do archiwum – zachęcamy osoby, które rozpoczynają przygodę z nami, do prześledzenia historii naszego UTW, poprzez kliknięcie w link: Strona UTW od 2014 do czerwca 2018

A teraz do meritum 😀

Kochani Słuchacze! W dniu 1 sierpnia 2018 roku nastąpiła zmiana patronatu nad naszym Uniwersytetem III Wieku – od dzisiejszego dnia Patronem Naukowym UTW jest Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu. Tym samym nastąpiła też zmiana nazwy naszej wszechnicy – od dzisiaj UTW nosi nazwę Uniwersytet III Wieku Fundacji Ekspert – Kujawy przy Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu. Zmiana dotyczy zarówno naszego UTW, jak i działającej w ramach niego Filii w Dąbrowie Biskupiej.

Warto nadmienić, że WSP im. Księcia Kazimierza Kujawskiego jest jedyną w Inowrocławiu samodzielną uczelnią, nie będąca wydziałem zamiejscowym. Fakt, że zarówno UTW, jak i uczelnia patronacka działają na terenie Inowrocławia, z pewnością da nam większe możliwości działania na rzecz Seniorów.

Mamy głowy pełne pomysłów, akceptację i wsparcie ze strony Patrona. Zapowiada się naprawdę ciekawy rok i wierzymy, że 4 października licznie rozpoczniemy Rok Akademicki 2018/2019.

W załączeniu zdjęcia z podpisania Porozumienia przez Panią Dyrektor Fundacji – Jolantę Woźnica oraz Rektora WSP im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu – dr Wiesława Juchacza.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifty nine ÷ fifty nine =

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.