Muzyka łagodzi obyczaje – zapraszamy na koncerty z okazji 100 lecia Niepodległości!

Przed nami ważna data – 100 lecie Niepodległości. Jeżeli chcecie uczcić ten dzień w szczególny sposób zachęcamy do udziału w wyjeździe na „Koncert Niepodległościowy” 9 listopada do Toruńskich Jordanek.

W programie ponadczasowe utwory Paderewskiego, Kilara i Góreckiego w wykonaniu Bogdana Czapiewskiego, Chóru Akademickiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Chóru Akademickiego Uniwersytetu Kazimierza wielkiego w Bydgoszczy, Członków Orkiestry ZSM w Toruniu oraz Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Koszt udziału 50,00 zł., wyjazd o godz. 17.30 spod baseny Delfin, początek koncertu o godz. 19:00, powrót ok. 21.30. Zapisy do wyczerpania wolnych miejsc, a wpłata najpóźniej do poniedziałku 5 listopada.

A miłośników Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy zapraszamy do udziału w koncercie „100 lat Niepodległości” w dniu 16 listopada. W programie utwory Moniuszki, Paderewskiego, Karłowicza i Szymanowskiego w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej, Chóru Opery Nova, Antoniego Wita, Julii Kociuban, Agaty Szymczewskiej oraz Tomasza Warmijaka. Koszt udziału 55,00 zł., wyjazd o godz. 17.30 spod baseny Delfin, początek koncertu o godz. 19:00, powrót ok. 21.30. Zapisy do wyczerpania wolnych miejsc, a wpłata najpóźniej do piątku 10 listopada.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight × = sixteen

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.